,

V knjižnici pod krošnjami v Botaničnem vrtu

Danes sem šel pa v knjižnico. Pa ne v navadno, pač v Knjižnico pod krošnjami. V Ljubljani bo od 28. maja do 29. avgusta vsak petek, soboto in nedeljo na 6 brezplačnih bralnih otokih možno prebirati literaturo.

Danes sem obiskal lokacijo v Botaničnem vrtu in v miru med krošnjami mogočnih dreves prebiral poezijo:

Lepo. Najbolj se me je dotaknila pesem Neže Maurer, Sin:

Botanični vrt je lepo obiskati tudi kar tako. Je pravi biser sredi mesta. Lep v vseh letnih časih.

Foto: Aleš Čerin

3 odgovorov
  1. svetlana
    svetlana says:

    Botanični vrt v Ljubljani tudi jaz pogosto obiščem. Poleg čudovitih motivov za fotkanje, lahko zdaj tam še knjižnico obiščemo.
    Dobra in zanimiva spletna stran. Jaz bom tudi poskusila slikce takole naložit. Verjetno bo treba še prej kaj spremenit 🙂
    lp, svetlana

    Odgovori
  2. Aleš Čerin
    Aleš Čerin says:

    @Svetlana: Hvala za pohvalo. Botanični vrt je res lep kraj za obiske. Vidim, da imate tudi vi veselje s fotkanjem rož.

    Tudi vaša stran je lepa in pregledna. Škoda edino ker imate reklame, ki včasih malo udarijo mimo…

    Odgovori

Trackbacks & Pingbacks

  1. Aleš Čerin pravi:

    Neža Maurer: Sin http://twitpic.com/1s1qks Pesem, ki se me je včeraj dotaknila. V knjižnici pod krošnjami …http://skrci.me/botan_vrt

Pusti komentar

Se želite pridružiti pogovoru?
Vabljeni ste, da prispevate!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja